Vizážistika a poradenství

Líčení, péče o pleť

Vizážistika

Poskytujeme poradenskou činnost, která umožňuje našim klientkám vylepšit jejich vzhled a péči o pleť.

Vizážistika velmi úzce souvisí s kosmetikou. Kosmetika jako činnost směřuje k tomu, co nejdéle udržet optimální vzhled a zpomalit stárnutí kůže na základě aplikace kosmetických přípravků a úkonů, vizážistika tento celkový vzhled zdokonaluje.

Nabízíme:

  • denní líčení
  • večerní líčení
  • slavnostní líčení
  • svatební líčení
  • proměny

Kromě kosmetiky Ingrid Millet líčíme také dekorativní kosmetikou M.A.C.

Provádíme barevnou typologii, která ctí zásadu harmonie barev jednotlivých ročních období. Tyto zásady nám pomáhají poradit našim klientkám tak, aby vznikl soulad mezi jejich osobností s barvami vlasů, šatů a make-upu.

Na základě rozboru podle tvaru obličeje, postavy, účesu, projevu, povolání, je klientovi doporučeno líčení, kosmetika, a popřípadě účes. Znalost korekcí pomůže skrýt drobné nedostatky jak v barevném odstínu pleti či rtů, tak tvarové odchylky či asymetrie částí obličeje.

Barevná typologie pomůže navrhnout odpovídající barevné schéma líčení. Model líčení pro všechny příležitostí, počínaje bleskovým líčením, které vám umožní zdokonalit svůj vzhled během několika málo okamžiků, po líčení pro speciální příležitosti, jako je fotografování nebo slavnostní údálosti.