Prodlužování vlasů

Micro Rings, Keratin

 

 • SEAMLESS1 – PRODLOUŽENÍ VLASŮ
 • RYCHLÁ, ŠETRNÁ A BEZPEČNÁ APLIKACE
 • Seamless1 je nejšetrnější a nejbezpečnější metoda prodlužování vlasů. Pomocí páskové metody dosáhneme požadovaný objem a délku vlasů v čase kratším než 35 minut.
 • NEJVYŠŠÍ KVALITA
  Pracujeme pouze s vlasy nejvyšší kvality. V nabídce máme opravdu širokou škálu přirozených a zajímavých trendových odstínů, díky čemu se umíme prizpůsobit vaší barvě vlasů
 • BEZ POŠKOZENÍ A CHEMIE
  Samotná aplikace Seamless1 je unikátní v tom, že vaše vlasy nijak nezatěžuje a nepoškozuje. Ombré a balayage look vytvoříme jednoduše už v průběhu několika minut. Díky páskové metodě bez odbarování vlasů či použití chemie vám vlasy prodloužíme a zahustíme bez poškození.
 • VÍC OBJEMU A MAXIMÁLNÍ PRODLOUŽENÍ
  Dodáme vašemu účesu větší objem, vysnívanou délku a zvýrazníme barvu vašich vlasů. Metodou Seamless1 vám zajistíme zdravé vlasy plné objemu. Na dotyk si spojů ani nevšimnete a jsou téměř neviditelné.
 • SPOKOJENÍ ZÁKAZNÍCI
  Na spokojenost našich zákazníků klademe velký důraz. Po prodloužení a zahuštění vlasů naší metodou se budete cítit krásně a sebevědomě. U nás jste na prvním místě vy a vaše vlasy

 

Jak probíhá prodlužování vlasů ve studiu Visage de Paris

Bezplatná a nezávazná osobní konzultace

 • Objednejte si termín nezávazné a bezplatné konzultace. Velice rádi Vám věnujeme čas a osobně probereme Vaši představu a možnosti prodloužení vlasů.
 • Přímo si vyberete vlasy a délku, která budou pro Vás nejvhodnější.
 • Pokud máme vlasy skladem, můžeme je okamžitě nasadit a odcházíte s dlouhými a hustšími vlasy.  Aplikace trvá cca 30-40h minut dle množství vlasů.
 • Pokud budeme vlasy objednávat, domluvíme konkrétní termín aplikace. Většinou vaše vlasy příjdou do 3 pracovních dní.
 • Po aplikaci následuje lehká kadeřnická úprava a styling.

          Užijte si krásné dlouhé vlasy!

Barvy Seamless1

Prodlužování vlasů metodou Micro Rings

metoda1

Prodlužování vlasů metodou Micro Rings je velmi oblíbené a šetrné pro vaše vlasy.  Micro Rings jsou malé měděné kroužky, které se nasadí na vaše prameny asi palec od kořínků vlasů a jsou ukončeny keratinem ve formě „I“.

Jak lze jednoduše odstranit pramen s Micro Rings? Kroužky se uvolňují pomocí kleští.

Barva kroužků je vybrána podle původní barvy vlasů k minimalizaci viditelných kloubů. Metoda Micro Rings je také vhodná pro jemnější vlasy.

Prodlužování vlasů metodou Keratin

metoda2

Prodlužování vlasů keratinem je velmi oblíbená metoda díky svým téměř neviditelným spojům. Prameny jsou zakončené keratinovými nehtíky ve tvaru „U“. Tyto prameny jsou poté nataveny tavícími kleštěmi cca půl centimetru od kořínků vlasů.

Jak pramen s keratinem jednoduše odstranit? Na spoj se nakape odstraňovač keratinu a pomocí kleští se keratin rozdrtí. Poté se na pramen přidá nový keratin a vlasy jsou znovu vhodné k prodloužování vlasů.

Metoda keratin však není vhodná pro jemné vlasy, mohly by se přetrhat.

 

Ceník prodlužování vlasů