Permanentní make-up

Kosmetická metoda líčení

IMAGE_Permanent-Makeup-by-April

O permanentním make-upu

Permanentní make-up je označení pro kosmetickou metodu líčení, při které jde o mikroimplantaci přírodního pigmentu do horní vstvy pokožky za použití elektrického pigmentovacího přístroje.

Permanentní make-up se nejvíce využíá pro zvýraznění jemných rysů v obličeji, a to například: pro vyrovnání menších asymetrií v obličeji, při alergických reakcí na kosmetické příoravky, při vysoké citlivosti očí, při alopécii a pro zvýraznění rysů po chemoterapii…

Výhody permanentního make-upu:

  • přirozený vzhled
  • stále upravená tvář – i při sportu, v přírodě, u vody…
  • vhodné pro ženy, které nemají čas ani chuť se každodenně líčit

Permanentní make-up - obočí

Jak dobře víte, obočí je velmi důležité pro celkový výraz obličeje, díky permanentnímu make-upu lze upravit jeho tvar, barvu, hustotu, délku a intenzitu.

Permanentní make-up – oční linky

všechnopermanentní makeup linka horníOční linky lze zvýraznit lehkým vytečkováním mezi řasami až po velmi výrazné linky. Varianta linek se vždy předem předkreslí. U permanentního make-upu rtů lze upravit tvar, velikost a probarvení. Je možné je oživit konturou nebo úplným vystínováním.

Permanentní make-up v salonu Visage de Paris

Permanentní make-up provádí tatérka Dagmara na velmi profesionální úrovni, její praxe je 12 let plus 2 roky působnosti jako školící instruktorka.

Zaručujeme použití vysoce kvalitních francouzských a německých barev v biokvalitě.

Nabízíme také zatetování jizev po plastických operacích kolem prsních dvorců speciálními pigmenty.

Ceník permanentního make-upu