Masáže

Odpočinek pro vaše tělo

lymfaticka-masaz

Přijďte si k nám odpočinout, načerpat sílu a energii nebo uvolnit svaly! Je nepřeberné množství druhů masáží z celého světa, které se od sebe liší nejrůznějšími způsoby, ať už začneme od prostředí ve kterém je masáž prováděna, přes techniku provedení, pomůcky při masáži či masážní prostředky atd.

Jeden cíl ale mají všechny druhy masáží společný a tím je naprosté uvolnění pohybového ústrojí, odstranění únavy a zrelaxování organismu. Navštivte salon Visage de Paris, pohlaďte svou duši a hýčkejte své tělo.


 

Klasická masáž

lymfaticka-masaz

Klasická masáž snižuje únavu a zlepšujeregeneraci organismu. Zmírňuje bolest, zlepšuje krevní oběh a zvyšuje výživu a relaxaci tkáně. Klasická masáž je rozdělena do skupin částí těla, na kterých je prováděna. Tyto skupiny jsou rozděleny do částí – záda, šíje, nohy, horní části nohou, hýždí, břicha, hrudníku a hlavy. Masáž může být provedena jako částečná = kombinace dvou nebo tří skupin v závislosti na převládajících problémech nebo kompletní = zahrnuje všechny sady.

 

 

Lymfatická ruční masáž

lymfaticka

Lymfatická manuální masáž je speciální ruční masáž, která má vynikající léčebné, detoxikační, omlazující, relaxační a kosmetické účinky. S pomocí jemných technik pod určitým tlakem, tempem a posloupností konkrétních dotyků se aktivuje lymfatický systém těla.

Lymfatický systém je přetížen stresem, nedostatkem cvičení, špatným (mělkým) dýcháním, špatným pitím a jídlem, kouřením, těsným oblečením, jednostranným zatížením (např. dlouhodobým) nebo je po chirurgickém zákroku, poranění nebo po infekčních onemocnění myokardu.

Havajská masáž

havajska-masaz

Tato unikátní masážní technika je praktikována od starých časů na Havaji jako rituální masáž a je správně nazývána perlou masáží. Zaměřuje se nejen na fyzickou a duševní, ale i energetickou stránku.

Masáž je vždy intuitivní a nikdy není stejná. Charakteristickým znakem masáže je hladký pohyb rukou, předloktí a loktů, které jsou založeny na pohybech vln a havajském tanci. Získáte pocit úplné relaxace a zapomenete na vaše starosti.

Masáž lávovými kameny

lavove-kameny

Tento postup je velmi příjemný a zároveň účinný. Funguje na celý organismus pomocí tepelné energie kamenů a vysoce kvalitního oleje. Masáž stimuluje krevní oběh, uvolňuje tuhé svaly a klouby a pomáhá urychlit regeneraci tkání.

Horké kameny mohou také podporovat tělesné orgány. Opět obnovený tok energie vás uvolní a uvolní tělo a zbaví ho toxinů a stresu. Kombinace tepla, dotyku a vůně se stává nezapomenutelným zážitkem.

Sportovně-rekondiční masáže

Působí příznivě na celý organismus, zejména tlumí bolesti páteře, kloubů, svalů, povzbuzuje krevní oběh a odtok lymfy. Zlepšuje svalovou činnost, prokrvuje a zlepšuje činnosti hloubkových tkání a orgánů, zrychluje metabolismus, příznivě ovlivňuje nervový systém, harmonizuje celý organismus.

 Baňková masáž

Při baňkování nebo léčbě baňkou přikládáme skleněné kulovité nádobky s nahřátým vzduchem na pokožku těla. Pro zvýšení účinku přikládáme baňku buď na aktivní akupunkturní bod a reflexní místa, kde ovlivňujeme správnou funkci jednotlivých orgánů a nebo na tzv. trigerpointy (bolestivá místa a body). V baňce se ochlazováním vytvoří podtlak, který způsobí její přisátí. Baňka silným podtlakem v místě působení přivodí silné prokrvení, prohřátí a okysličení dané oblasti. Tím dochází k odplavení nahromaděných škodlivin, úlevě při bolestech zad a k úpravě funkce příslušného vnitřního orgánu. Podtlak má však za následek popraskání jemných vlásečnic a vzniká malý krevní výron zřetelný jako modřina. Je méně hlubší a za pár dní se vstřebá (rychlost vstřebávání je individuální a s častějším opakováním aplikace se zkracuje). Působení baňkou pozitivně ovlivňuje také pochody látkové výměny v přilehlém okolí a stimuluje imunitu organismu.

Po masáži baňkami byste se měli cítit uvolnění, prohřátí, energetické povzbuzení.

 

 

Ceník masáží