Buněčná stimulace (DNA LPG) pro štíhlou postavu i mladistvý vzhled

Štíhlejší a vytvarovaná postava i omlazená svěží pleť

OŠETŘENÍ POKOŽKY OBLIČEJE: rozjasněná, zpevněná a vyplněná pleť s významnou redukcí vrásek.

OŠETŘENÍ POKOŽKY CELÉHO TĚLA: pevná, hladká pokožka s možností modelace, vytvarování či zeštíhlení dle Vašich přání.

Dokonalá štíhlá postava i mladistvý vzhled obličeje? Dosáhněte svého snu díky buněčné stimulace pro podporu funkce lipolýzya nastartování funkce fibroblastů pro znovu vytváření kolagenu a elastinuKomplexní ošetření pokožky celého těla technologií ověřenou více než 200 tisíci klienty celého světa nyní také v Praze! Funkční avšak neagresivníanti-ageing pro krásu i zdraví celého těla bez drastických zásahů jako je napínání pokožky, bodání jehel či aplikování cizorodých látek.

V čem spočívá funkčnost a úspěšnost mechanické buněčné stimulace (LPG)?

Mechanická buněčná simulace je prováděná na pokožce pomocí patentované techniky ROLL a LIFT. Toto ošetření oživuje a regeneruje nečinné tukové buňky a vazivové buňky, tzv. fibroblasty (pro tvorbu kolagenu a elastinu), čímž přirozeně podpoří lipolýzu, tj. štěpení tuků. Fibroblasty začnou znovu vytvářet kolagen a elastin. Po ošetření navíc dochází ke zlepšení krevního oběhu a tím přispívá k Vašemu celkovému zdraví.

Ve kterých případech je vhodné ošetření mechanickou buněčnou stimulací (DNA LPG) a je ošetření vhodné pro muže i ženy?

Pokud se navzdory cvičení i zdravému životnímu stylu nemůžete zbavit tukových zásob, celulitidy či vrásek, chyba není na Vaší straně. Již od 25 roku života se činnost tukových a vazivových buněk zpomaluje a je potřeba jejich činnost znovu nastartovat. Právě v tomto případě pomůže mechanická buněčná stimulace. Je tedy vhodná pro muže i ženy prakticky jakéhokoliv věku, kteří se chtějí zbavit celulitidy, uloženého tuku na problémových partiích či omezit začínající obličejové vrásky. 

Co se stane po ošetření?

Kožní buňky během ošetření začnou rychle reagovat na novou stimulaci a brzy dojde k přeměně celého vnitřního prostředí: síť kolagenových a elastinových vláken se přetvoří a zahustí, mimobuněčná tekutina bude lépe proudit, buněčné překážky změknou, znovu nastane přirozené odbourávání tuku a podpoří se mikrocirkulace krve i lymfy.

Řeč čísel: Po ošetření vzroste přirozená produkce kyseliny hyaluronové až o 80 %, lipolýza nebo-li odbourávání tuku se zvýší až o 70 % oproti původnímu stavu.

Kdy pocítím výsledky ošetření?

Příjemný pocit z rozzářené a hladké pokožky si odnášíte ihned po ošetření, ovšem plně viditelné výsledky jsou znatelné již po několika dnech od ošetření. Vždy záleží na individuálním zdraví pokožky a přání klientky/ta. 

Jak často je potřeba ošetření podstoupit?

Nejdříve je důležité kožní buňky nastartovat k činnosti, proto je ze začátku ideální častější a intenzivnější ošetření. Po nastartování revitalizace je ošetření dobré opakovat, ovšem ve větších intervalech. Každá pokožka je jiná, má svá specifika, proto Vám s četností ošetření rádi individuálně poradíme.

Je ošetření bolestivé?

Z ošetření nemusíte mít žádné obavy, je totiž neinvazivní, šetrné a provádí ho kvalifikovaný personál, který má v této oblasti mnohaleté zkušenosti. Ihned po ošetření pokožky většina klientek zaznamená proměnu své pokožky. Pokožka je rozzářená a příjemně hladká.

 

Rádi byste se objednali na ošetření nebo máte jakékoliv dotazy? Neváhejte nás kontaktovat na telefonním čísle +420 608 88 56 88 a sjednejte si nezávaznou konzultaci. Těšíme se na Vaši návštěvu!