Diodový laser

foto diodový laser

Dosáhněte hladké pokožky díky nejmodernější technologii bezbolestné epilace. Váš sen o dokonalém vzhledu je konečně na dosah ruky! Uvažujete nad permanentním odstraněním nežádoucích chloupků, které je zároveň bezbolestné a bezpečné? Pak nepřehlédněte možnost epilace diodovým laserem, kterou poskytujeme jako jeden z mála pražských salonů a estetických klinik!

Jak laserová epilace funguje? Laserová epilace obecně spočívá na principu, kdy je vyslaný laserový paprsek doslova pohlcen pigmentem vlasové cibulky chloupku. Ve vlasové cibulce se energie laseru změní na teplo a cibulku tak zničí. Chloupky, které se takto zničí, jsou v  tzv. růstové fázi, kterých je na těle vždy mezi 10-25 %. Z toho vyplývá, že pro maximální efekt je potřebné ošetření laserem opakovat.

V čem je diodový pulzní laser jedinečný? Maximální účinnost diodového laseru je dána unikátní vlnovou délkou laseru, která je 808nm. Laserový paprsek působí ve větší hloubce pokožky a míří přímo na cibulky chloupků. Náš diodový laserový přístroj je postaven na ověřené technologii diody, která je komfortní a maximálně bezpečná. Diodový laser je ideální volbou pro může i ženy, kteří jsou citliví nebo špatně snáší klasickou depilaci voskem, trpí zarůstáním chloupků anebo je trápí nežádoucí chloupky na partiích, kde by chtěli růst chloupků definitivně zastavit.

Kdy budou účinky epilace viditelné? Impulz, kterým byla cibulka chloupků při ošetření zasažena, na cibulku působí postupně, tedy účinky diodového laseru nejsou znatelné bezprostředně po ošetření, dochází k nim postupně.

Před ošetřením: Tři týdny před samotným ošetřením je potřeba se vyhnout intenzivnímu opalování na slunci či návštěvě solárií. Před epilací také nedoporučujeme odstraňovat chloupky vytrháváním, tedy voskem, pinzetou či depilačním strojkem. Pro úpravu chloupků před zákrokem doporučujeme klasické holení či zastřihávání. V den ošetření by ošetřovaná pleť samozřejmě neměla být popálená či jinak porušená.

Průběh ošetření: Ze samotného ošetření nemusíte mít žádné obavy. Ošetření provádí kvalifikovaný personál, který má v této oblasti mnoholeté zkušenosti a rád Vám zodpoví všechny Vaše otázky. Při samotném ošetření Vám bude nejprve na danou partii nanesen čirý gel na vodové bázi, který pomáhá vodivosti energie a diodový laser tak může efektivněji proniknout přímo k cibulce chloupku. Délka celého ošetření je závislá od velikosti ošetřované partie.

Po ošetření: Ošetření diodovým laserem Vás nijak neomezí. Pokožka není zarudlá či na dotek bolestivá, jako při klasické mechanické depilaci, takže Vám ošetření nijak nenaruší Váš denní plán. Pouze při delším pobytu na slunci doporučujeme použití opalovacího krému.


3s IPL laserová epilace (intenzivní pulzní světlo)

laserova-epilace-2

Intenzivní pulzní světlo pulzního světelného systému je selektivním způsobem absorbováno tmavým pigmentem (melaninem), event. krevním barvivem, v dříku a světelná energie se při tom přeměňuje na teplo. Vlasová pochva se rozehřeje asi na 70°C, buňky v ní jsou tepelně zničeny a nakonec vypuzeny z těla. Při úplném poškození nevyrůstá z místa růstu žádný chloupek, odstranění tohoto chloupku je trvalé.

Co se stane po ošetření? Chloupky na ošetřeném místě vypadají až po několika dnech. Na ošetřeném místě nicméně dorůstají další chloupky, které se nacházejí nejprve v telogenní klidové fázi (třetí fází růstového cyklu chlupu těsně před vypadnutím) a teprve poté postupně přecházejí do anagenní růstové fáze.

Pravidla po ošetření: Odstraňování nežádoucího ochlupení je v zásadě šetrné. Omezení by ale mělo asi po dobu tří týdnů před každým ošetřením a po něm platit pro návštěvy solárií, případně pro opalování na slunci. Dalším zatížením kůže UV zářením a hnědnutím se zvyšuje riziko vedlejších účinků (spálení na slunci pigmentové změny). Menší části lze chránit opalovacím krémem s vysokým faktorem (přes 30, raději 50). Zákrok je nutno 3-8x opakovat.

Ošetření se nedoporučuje: V době těhotenství a kojení, při epilepsii, do jednoho měsíce po absolvování tetování, čerstvě opáleným lidem, osobám užívající léky na ředění krve, léky způsobující přecitlivělost na světlo, osobám trpícím cukrovkou, herpes simplex a lidem, kteří mají nebo měli v minulosti kožní vyrážku způsobenou reakcí na světlo. IPL nelze aplikovat na místo s pigmentovou skvrnou, takové místo musí být při ošetření zakryto.


Fotorejuvenace (fotoomlazení pleti) metodou E-light

laserova-epilace-3

Jedná se o neinvazivní zákrok, při kterém se nenarušuje pokožka. E-light lze úspěšně použít na rozličných místech těla jako tvář, krk, dekolt, hřbety rukou a předloktí, ramena. Po aplikaci dochází k podstatnému vyhlazení a zjemnění pokožky. Výsledky jsou viditelné již po první aplikaci! Doporučuje se ale obvykle 3-6 ošetření daného místa v rozmezí 2 až 4 týdnů podle intenzity problému.

Doba aplikace bývá mezi 10 -25 minutami pro 1 oblast. Akné, rozšířené žilky i pigmentové skvrny trvale mizí. Současně se omlazuje pokožka, získává elasten a stává se jasnější a zářivější. Jizvičky, strie a nerovnosti pokožky se zcela vyhlazují a postupně také získávají stejnou barvu jako okolní pokožka. Zákrok je zcela neinvazivní a nebrání Vám v běžném pracovním a společenském životě.

Pro koho je E-light metoda léčby a omlazení pokožky určená: Procedura je určena pro ženy a muže trpící delší dobu problémy akutního akné, pro ženy i muže, jež se chtějí zbavit pozůstatků akné, jizviček na pleti, rozšířených a popraskaných žilek, strií a nerovnost, prvních příznaků stárnutí – drobných vrásek, povadlé a unavené pleti, pigmentových a „stařeckých“ skvrn. Ve všech těchto případech je účinnost E-light velmi vysoká a klinicky ověřená!

Po ošetření: Nekouřit 2 hodiny před a po aplikaci, 24 hodin po ošetření se nelíčit a nepoužívat parfémovaná mýdla, 3 dny před aplikací se výrazně neopalovat na slunci ani v soláriu, mezi sezeními se doporučuje používat přípravky obohacené o vitamin C, kolagen a elastin, po aplikaci je nutné používat krémy s UV faktorem nejméně 30.

Ošetření se nedoporučuje: V těhotenství, epilepsie, rakovina kůže, vznik kožní vyrážky v minulosti jako reakce na světlo, čerstvé opálení, diabetes, herpes (je třeba předběžné pokrytí antivirovým prostředkem), tetování a mikropigmentace, užívání léků na ředění krve, užívání léků způsobující přecitlivělost na světlo.

Ceník laserové epilace