Kosmetika

Kosmetické služby a kosmetika Ingrid Millet

kosmetika

Dovolujeme si Vám představit luxusní francouzskou kosmetiku z kaviáru a toho nejlepšího co příroda nabízí. Ingrid Millet – kosmetika, která již poněkolikáté dostala nejvyšší kosmetické ocenění. Dopřejte si luxus, nechte se rozmazlovat tím nejlepším co moře a příroda nabízí. Kaviár jako nejdůležitější složka pokožku revitalizuje, regeneruje a zároveň zpomaluje proces stárnutí.

Byli jsme první  distributoři kosmetiky Ingrid Millet do České republiky a můžeme Vám nabídnout nejširší výběr za nejlepší ceny! Přijďte a seznamte se s kosmetikou, která vymyslela a jako první začala používat a přidávat kaviár do kosmetických produktů. Přijďte si k nám nechat ošetřit, oživit, rozjasnit a vypnout pleť – naše proškolené kosmetičky Vám rády poradí s tím, co je pro Vás nejvhodnější a nejlepší!

Ošetření pleti za využití produktové řady Perle De Caviar

Řada exkluzivních produktů Perle De Caviar okamžitě regeneruje, vypíná a odstraňuje stopy času na pleti. Jejím základem je komplex Bio-Marin, který obsahuje nejdůležitější látky potřebné na udržení mladistvého vzhledu pleti – oligoelementy, proteiny, minerální soli, aminokyseliny a základní mastné kyseliny.

Vysoká koncentrace účinných látek uspokojí potřeby i nejnáročnějšího klienta a každý z přípravků řady Perle De Caviar slouží jako kůra thalassoterapie.

Provádíme tyto typy kosmetických ošetření za pomocí řady Perle De Caviar:

 • Perle de Caviar – HYDRATION – Hydratační kaviárové ošetření pro suchou a citlivou pleť 
 • Perle De Caviar - BRIGHTENING – Ošetření vhodné pro unavenou a mdlou pleť. Výborné po náročném období (zima/sluníčko, únava apod.). Obsahuje extrakt biomarin plus vitamín C, má okysličující účinky, vypíná a regeneruje pleť. Je vhodná pro všechny typy pleti s výjimkou klientů citlivých na vitamín C (ošetření trvá 50 minut)
 • Perle De Caviar - THALASSOCAVIAR – Energetické kaviárové ošetření se samo zahřívací maskou na oživení a vypnutí pleti (ošetření trvá 70 minut)
 • Perle De Caviar - COLLAGEN DUOMASK – Je vhodné pro všechny typy pleti, obzvláště vhodné a oblíbené pro rychlou regeneraci pleti. Toto ošetření s dobrými a rychlými účinky obsahuje kaviár a kolagen. Účinek se dostaví ihned. Ideální před jakoukoliv událostí, na které potřebujete zazářit – pleť je okamžitě rozjasněná, hebká a vypnutá (ošetření trvá 60 minut)
 • Perle De Caviar - THERMAL MASK – Ošetření se samozahřívací maskou – cca 40 °C. Vhodné pouze pro bezproblémovou pleť. Není vhodné pro klaustrofobiky (ošetření trvá 90 minut)
 • Perle de caviar – MARINEA – Úžasné relaxační a revitalizační ošetření umocněné regeneračním účinkem mořského kolagenu a ušlechtilého kaviáru pro unavenou pleť (ošetření trvá 90 minut)

Ošetření pleti za využití produktové řady Bio Elita

Hydratační a preventivní program. Řada produktů Bio Elita je určena pro kontrolu, ochranu, obnovu a zpomalení procesu stárnutí pokožky. Obsahují celou řadu aktivních složek – ovocné kyseliny, kyselinu hyaluronovou, ceramidy z pšeničných klíčků, makadamiový a avokádový olej, jako i ureu a zvláčňující estery, které pleť okamžitě hydratují a zároveň oživují její životně důležité funkce.

Provádíme tyto typy kosmetických ošetření za pomocí řady Bio Elita:

 • Bio Elita – AQUAMASQUE – Ošetření pro dehydratovanou pleť s krémovou maskou. Je vhodné pro každou věkovou kategorii a všechny typy pleti (ošetření trvá 50 minut)
 • Bio Elita - AGUACONTROL – Hydratační ošetření pro výrazně dehydratovanou pleť s okamžitým a pružnost zaručujícím účinkem (ošetření trvá 60 minut)
 • Bio Elita - BIOSTRUKTURETERMICKÉ – Ošetření obnovující strukturu pleti se samozahřívací termickou maskou s výrazným liftingovým účinkem (ošetření trvá 60 minut)
 • Bio Elita - COLLAGEN + AHA – Revitalizační kolagenové ošetření s přidáním ovocných kyselin na vyhlazení vrásek (ošetření trvá 60 minut)

Ošetření pleti za využití produktové řady Source Pure

Řada Source Pure je speciálně vyvinuta pro pleť citlivou, suchou, smíšenou a se sklonem k akné. Výtažky z rostlin, květů, ovoce a bylin spolu s jemnými esenciálními oleji uchovávají rovnováhu a mladistvý vzhled pokožky. Přípravky jsou určeny zejména pro dokonalé očištění pleti a její osvěžující hydrataci a okysličení. Pleť je opět svěží, jemná a září čistotou.

Provádíme tyto typy kosmetických ošetření za pomocí řady Source Pure:

 • Source Pure – BOUE MARINE – Detoxikační ošetření pro aknózní pleť (ošetření trvá 40 minut)
 • Source Pure - AROMAFRAICHEUR – Okysličující a uklidňující ošetření na citlivou, smíšenou pleť i na pleť se sklonem k začervenání (ošetření trvá 50 minut)
 • Source Pure – HYDRO APASIANT – Hydratační ošetření na citlivou a suchou pleť a na pleť se sklonem k alergickým reakcím (ošetření trvá 50 minut)
 • Source Pure – AROMASENSITIVE ANTI AGE – Revitalizační ošetření na suchou, citlivou a výrazně unavenou pleť (ošetření trvá 50 minut)

Chemický peeling Renophase

Tato metoda velmi příznivě ovlivňuje stav Vaší pokožky. Zmírňuje projevy stárnutí pleti, vyhlazuje a vypíná pleť, je účinná v léčbě akné a pigmentace různého původu. Ošetření je prováděno zkušeným dermatologem. Do pokožky jsou aplikovány ovocné kyseliny – nejčastěji kyseliny glykolové. Díky jejich působení se odloučí povrchové či hlubší vrstvy kůže. Následně se pokožka hojí, odloučené buňky jsou nahrazeny novými. Po zahojení má pleť viditelně lepší obnovenou strukturu. Vrásky jsou vyhlazeny. Pleť je vyrovnaná, jemná, hydratovaná a projevy akné a pigmentace se odstraňují.

Po peelingu je pokožka mírně zarudlá, což se může ještě do tří hodin po proceduře stupňovat. Podle citlivosti pleti zarudnutí zmizí do druhého až třetího dne. Někdy se mohou objevit puchýřky, strupy a olupovaní kůže. Všechny projevy by měly ustoupit do pěti dnů.

Během aplikace je možný pocit pálení a píchání na pokožce. S ukončením procedury obvykle odeznívá. Citliví jedinci mohou mít alergickou reakci na aktivní látky. Po peelingu se doporučuje použít hojivý krém alespoň po dobu tří dnů. Nutností je se vyvarovat přímého slunečního záření. Po celou dobu kúry se doporučuje používat krém s ochranným faktorem proti UV záření, a to nejméně ještě dva týdny po posledním ošetření. Není doporučena sauna a intenzivnísport do 24 až 48 hodin po ošetření.

Celá léčebná kúra obsahuje minimálně 5 ošetření. Mezi ošetřeními je pauza týden až 14 dní.

Kontraindikace: akutní herpetická infekci, ekzém, radioterapie, léčba isotretinolem nebo esenciálními mastnými kyselinami, krátký interval po laserovém zákroku, mechanickém peelingu nebo depilaci elektrolýzou, vysoce podrážděná nebo popálená pleť či řezné rány a plošné bradavice.

 

Ceník kosmetických služeb