Depilace, LYCON a doplňkové služby

Depilace, doplňkové služby

depilace

Toužíte po krásně hladké pokožce? Chcete mít sametově hladké nohy, ruce či kteroukoli jinou část Vašeho těla? Ráda byste měla pokožku skutečně vláčnou, hebkou a dokonale zdravou?

Řešením je depilace v té nejvyšší kvalitě. V našem salónu Visage de Paris provádíme depilace velmi šetrným způsobem a s maximální účinností. Náš kosmetický salón realizuje depilace voskem ve špičkové kvalitě, které jsou Vaší cestou k sametově hebké pokožce, kráse, sebevědomí a duševní harmonii.


LYCON depilace

unnamed

Kromě klasické depilace Vám také nabízíme depilaci luxusními krémovými vosky LYCON.

LYCON je světovým lídrem v oblasti odstraňování chloupků voskem již od roku 1978 a je volen odborníky jako produkt nejvyšší kvality. Jako jediný vosk na světě obdržel certifikaci ISO a zvítězil na British Beauty Awards 2014 v kategorii depilačních přípravků. LYCON má věrné fanoušky mezi celebritami jako Victoria Beckham či Sienna Miller.Australské krémový vosky LYCON s unikátní technologií oxidu titaničitého se aplikují na olejem ošetřenou pokožku, což zajišťuje její 100% ochranu a péči i během depilace. Nemusíme již starat o jakékoliv podráždění díky použití těch nejkvalitnějších přírodních ingrediencí, nízké teplotě tání a mimořádným výživovým vlastnostem těchto vosků. Vosky jsou nezvykle pružné, ohebné a lehko uchopitelné. Unikátní vosky LYCON efektivně odstraňují chloupky již od délky 1mm a vždy dosáhnou výsledku celkově hladké pokožky! Celý systém je navržen tak, aby ošetření bylo efektivní a bezbolestné nás, zákazníky!

Proč LYCON ?

Odstraňování chloupků se díky epilačnímu systému LYCON se pro Vás stane zcela exkluzivním zákrokem.

Při používání výrobků LYCON se nemusíte starat o podrážděnou nebo zarudlou pokožku , zvláště pokud epilaci provádíte na citlivých partiích jako jsou obličej, podpaží či oblast třísel (například u brazilské epilace).

Důvodem je použití těch nejkvalitnějších přírodních pryskyřic a včelího vosku při jejich výrobě. Jejich nízká teplota tání, flexibilita a mimořádné výživové vlastnosti poskytují péči i té nejcitlivější pokožce.

Unikátní způsob provedení epilace, široká škála doplňkových produktů a smysly stimulující  aromaterapie jsou důležitými prvky tohoto epilačního systému. LYCON má jedinečnou reputaci po celém světě díky vynikající kvalitě a důvěryhodnosti svých výrobků.

Profesionálové s jistotou používají epilační systém LYCON, neboť pokaždé dosáhnou výsledků celkově hladké pokožky a odstranění nepoddajných chloupků již od délky 1 mm,  bez ohledu na jejich typ. LYCON přináší nový přístup k epilaci.

Celý systém je navržen tak, aby ošetření bylo efektivní a bezbolestné .

HAPPY LYCON WAXING!

 

Následna péče 24-48 hodin po provedeném ošetření. 
Čemu se vyvarovat:
- Horké sprše, koupelím, saunám
- Používání jiných přípravků na ošetření, než těm doporučeným
- UV záření, soláriím
- Opalovacím přípravkům či nástřikům
- Cvičení nebo plavání – nadměrné pocení ucpe póry a může způsobit zánět
- Používání příliš opnutého prádla či prádla z umělých materiálů


Brazilská depilace LYCON

unnamed

Toužíte po dokonale hladkých intimních partiích, ale nechcete trpět bolestí? Nabízíme Vám revoluční téměř bezbolestnou depilaci elastickým voskem . Tato metoda umožňuje perfektní úpravu Vašich intimních partií za pomocí samostržného vosku, který je mnohem šetrnější k Vaší pokožce než cukrová pasta. Přijďte k nám vyzkoušet brazilskou depilaci nebo Hollywood!

Pravá Brazilská depilace znamená kompletní odstranění chloupků. V Evropě se pod pojmem brazilská depilace označuje i taková depilace, při které se v pubické oblasti ponechá ochlupení tvořící určitý tvar, nejčastěji v podobě nízkého proužku ( landing strip ) nebo trojúhelníku (triangle ).

Při Brazil Hollywod jsou pak chloupky odstraněny úplně.

Varianta Bikini je odstranění chloupků v oblasti třísel, v případě verze Bikini tanga jsou chloupky odstraněny i v horní části zadních partií.

Hlavní výhody depilace Lycon:

Dokonale zbavuje ochlupení, odstraní i ty nejkratší chloupky (od 1 mm), je vhodný pro velmi citlivé partie těla, nezpůsobuje podráždění ani zarudnutí.

Ceník depilace a doplňkových služeb