Diodový laser

foto diodový laser

Dosáhněte hladké pokožky díky nejmodernější technologii bezbolestné epilace. Váš sen o dokonalém vzhledu je konečně na dosah ruky! Uvažujete nad permanentním odstraněním nežádoucích chloupků, které je zároveň bezbolestné a bezpečné? Pak nepřehlédněte možnost epilace diodovým laserem, kterou poskytujeme jako jeden z mála pražských salonů a estetických klinik!

Jak laserová epilace funguje? Laserová epilace obecně spočívá na principu, kdy je vyslaný laserový paprsek doslova pohlcen pigmentem vlasové cibulky chloupku. Ve vlasové cibulce se energie laseru změní na teplo a cibulku tak zničí. Chloupky, které se takto zničí, jsou v  tzv. růstové fázi, kterých je na těle vždy mezi 10-25 %. Z toho vyplývá, že pro maximální efekt je potřebné ošetření laserem opakovat.

V čem je diodový pulzní laser jedinečný? Maximální účinnost diodového laseru je dána unikátní vlnovou délkou laseru, která je 808nm. Laserový paprsek působí ve větší hloubce pokožky a míří přímo na cibulky chloupků. Náš diodový laserový přístroj je postaven na ověřené technologii diody, která je komfortní a maximálně bezpečná. Diodový laser je ideální volbou pro může i ženy, kteří jsou citliví nebo špatně snáší klasickou depilaci voskem, trpí zarůstáním chloupků anebo je trápí nežádoucí chloupky na partiích, kde by chtěli růst chloupků definitivně zastavit.

Kdy budou účinky epilace viditelné? Impulz, kterým byla cibulka chloupků při ošetření zasažena, na cibulku působí postupně, tedy účinky diodového laseru nejsou znatelné bezprostředně po ošetření, dochází k nim postupně.

Před ošetřením: Tři týdny před samotným ošetřením je potřeba se vyhnout intenzivnímu opalování na slunci či návštěvě solárií. Před epilací také nedoporučujeme odstraňovat chloupky vytrháváním, tedy voskem, pinzetou či depilačním strojkem. Pro úpravu chloupků před zákrokem doporučujeme klasické holení či zastřihávání. V den ošetření by ošetřovaná pleť samozřejmě neměla být popálená či jinak porušená.

Průběh ošetření: Ze samotného ošetření nemusíte mít žádné obavy. Ošetření provádí kvalifikovaný personál, který má v této oblasti mnoholeté zkušenosti a rád Vám zodpoví všechny Vaše otázky. Při samotném ošetření Vám bude nejprve na danou partii nanesen čirý gel na vodové bázi, který pomáhá vodivosti energie a diodový laser tak může efektivněji proniknout přímo k cibulce chloupku. Délka celého ošetření je závislá od velikosti ošetřované partie.

Po ošetření: Ošetření diodovým laserem Vás nijak neomezí. Pokožka není zarudlá či na dotek bolestivá, jako při klasické mechanické depilaci, takže Vám ošetření nijak nenaruší Váš denní plán. Pouze při delším pobytu na slunci doporučujeme použití opalovacího krému.


3s IPL laserová epilace (intenzivní pulzní světlo)

laserova-epilace-2

Intenzivní pulzní světlo pulzního světelného systému je selektivním způsobem absorbováno tmavým pigmentem (melaninem), event. krevním barvivem, v dříku a světelná energie se při tom přeměňuje na teplo. Vlasová pochva se rozehřeje asi na 70°C, buňky v ní jsou tepelně zničeny a nakonec vypuzeny z těla. Při úplném poškození nevyrůstá z místa růstu žádný chloupek, odstranění tohoto chloupku je trvalé.

Co se stane po ošetření? Chloupky na ošetřeném místě vypadají až po několika dnech. Na ošetřeném místě nicméně dorůstají další chloupky, které se nacházejí nejprve v telogenní klidové fázi (třetí fází růstového cyklu chlupu těsně před vypadnutím) a teprve poté postupně přecházejí do anagenní růstové fáze.

Pravidla po ošetření: Odstraňování nežádoucího ochlupení je v zásadě šetrné. Omezení by ale mělo asi po dobu tří týdnů před každým ošetřením a po něm platit pro návštěvy solárií, případně pro opalování na slunci. Dalším zatížením kůže UV zářením a hnědnutím se zvyšuje riziko vedlejších účinků (spálení na slunci pigmentové změny). Menší části lze chránit opalovacím krémem s vysokým faktorem (přes 30, raději 50). Zákrok je nutno 3-8x opakovat.

Ošetření se nedoporučuje: V době těhotenství a kojení, při epilepsii, do jednoho měsíce po absolvování tetování, čerstvě opáleným lidem, osobám užívající léky na ředění krve, léky způsobující přecitlivělost na světlo, osobám trpícím cukrovkou, herpes simplex a lidem, kteří mají nebo měli v minulosti kožní vyrážku způsobenou reakcí na světlo. IPL nelze aplikovat na místo s pigmentovou skvrnou, takové místo musí být při ošetření zakryto.


Fotorejuvenace (fotoomlazení pleti) metodou E-light

laserova-epilace-3

Jedná se o neinvazivní zákrok, při kterém se nenarušuje pokožka. E-light lze úspěšně použít na rozličných místech těla jako tvář, krk, dekolt, hřbety rukou a předloktí, ramena. Po aplikaci dochází k podstatnému vyhlazení a zjemnění pokožky. Výsledky jsou viditelné již po první aplikaci! Doporučuje se ale obvykle 3-6 ošetření daného místa v rozmezí 2 až 4 týdnů podle intenzity problému.

Doba aplikace bývá mezi 10 -25 minutami pro 1 oblast. Akné, rozšířené žilky i pigmentové skvrny trvale mizí. Současně se omlazuje pokožka, získává elasten a stává se jasnější a zářivější. Jizvičky, strie a nerovnosti pokožky se zcela vyhlazují a postupně také získávají stejnou barvu jako okolní pokožka. Zákrok je zcela neinvazivní a nebrání Vám v běžném pracovním a společenském životě.

Pro koho je E-light metoda léčby a omlazení pokožky určená: Procedura je určena pro ženy a muže trpící delší dobu problémy akutního akné, pro ženy i muže, jež se chtějí zbavit pozůstatků akné, jizviček na pleti, rozšířených a popraskaných žilek, strií a nerovnost, prvních příznaků stárnutí – drobných vrásek, povadlé a unavené pleti, pigmentových a „stařeckých“ skvrn. Ve všech těchto případech je účinnost E-light velmi vysoká a klinicky ověřená!

Po ošetření: Nekouřit 2 hodiny před a po aplikaci, 24 hodin po ošetření se nelíčit a nepoužívat parfémovaná mýdla, 3 dny před aplikací se výrazně neopalovat na slunci ani v soláriu, mezi sezeními se doporučuje používat přípravky obohacené o vitamin C, kolagen a elastin, po aplikaci je nutné používat krémy s UV faktorem nejméně 30.

Ošetření se nedoporučuje: V těhotenství, epilepsie, rakovina kůže, vznik kožní vyrážky v minulosti jako reakce na světlo, čerstvé opálení, diabetes, herpes (je třeba předběžné pokrytí antivirovým prostředkem), tetování a mikropigmentace, užívání léků na ředění krve, užívání léků způsobující přecitlivělost na světlo.

Ceník laserové epilace
 • SEAMLESS1 – PRODLOUŽENÍ VLASŮ
 • RYCHLÁ, ŠETRNÁ A BEZPEČNÁ APLIKACE
 • Seamless1 je nejšetrnější a nejbezpečnější metoda prodlužování vlasů. Pomocí páskové metody dosáhneme požadovaný objem a délku vlasů v čase kratším než 35 minut.
 • NEJVYŠŠÍ KVALITA
  Pracujeme pouze s vlasy nejvyšší kvality. V nabídce máme opravdu širokou škálu přirozených a zajímavých trendových odstínů, díky čemu se umíme prizpůsobit vaší barvě vlasů
 • BEZ POŠKOZENÍ A CHEMIE
  Samotná aplikace Seamless1 je unikátní v tom, že vaše vlasy nijak nezatěžuje a nepoškozuje. Ombré a balayage look vytvoříme jednoduše už v průběhu několika minut. Díky páskové metodě bez odbarování vlasů či použití chemie vám vlasy prodloužíme a zahustíme bez poškození.
 • VÍC OBJEMU A MAXIMÁLNÍ PRODLOUŽENÍ
  Dodáme vašemu účesu větší objem, vysnívanou délku a zvýrazníme barvu vašich vlasů. Metodou Seamless1 vám zajistíme zdravé vlasy plné objemu. Na dotyk si spojů ani nevšimnete a jsou téměř neviditelné.
 • SPOKOJENÍ ZÁKAZNÍCI
  Na spokojenost našich zákazníků klademe velký důraz. Po prodloužení a zahuštění vlasů naší metodou se budete cítit krásně a sebevědomě. U nás jste na prvním místě vy a vaše vlasy.

Buněčná stimulace (DNA LPG) pro štíhlou postavu i mladistvý vzhled

Štíhlejší a vytvarovaná postava i omlazená svěží pleť

OŠETŘENÍ POKOŽKY OBLIČEJE: rozjasněná, zpevněná a vyplněná pleť s významnou redukcí vrásek.

OŠETŘENÍ POKOŽKY CELÉHO TĚLA: pevná, hladká pokožka s možností modelace, vytvarování či zeštíhlení dle Vašich přání.

Dokonalá štíhlá postava i mladistvý vzhled obličeje? Dosáhněte svého snu díky buněčné stimulace pro podporu funkce lipolýzya nastartování funkce fibroblastů pro znovu vytváření kolagenu a elastinuKomplexní ošetření pokožky celého těla technologií ověřenou více než 200 tisíci klienty celého světa nyní také v Praze! Funkční avšak neagresivníanti-ageing pro krásu i zdraví celého těla bez drastických zásahů jako je napínání pokožky, bodání jehel či aplikování cizorodých látek.

V čem spočívá funkčnost a úspěšnost mechanické buněčné stimulace (LPG)?

Mechanická buněčná simulace je prováděná na pokožce pomocí patentované techniky ROLL a LIFT. Toto ošetření oživuje a regeneruje nečinné tukové buňky a vazivové buňky, tzv. fibroblasty (pro tvorbu kolagenu a elastinu), čímž přirozeně podpoří lipolýzu, tj. štěpení tuků. Fibroblasty začnou znovu vytvářet kolagen a elastin. Po ošetření navíc dochází ke zlepšení krevního oběhu a tím přispívá k Vašemu celkovému zdraví.

Ve kterých případech je vhodné ošetření mechanickou buněčnou stimulací (DNA LPG) a je ošetření vhodné pro muže i ženy?

Pokud se navzdory cvičení i zdravému životnímu stylu nemůžete zbavit tukových zásob, celulitidy či vrásek, chyba není na Vaší straně. Již od 25 roku života se činnost tukových a vazivových buněk zpomaluje a je potřeba jejich činnost znovu nastartovat. Právě v tomto případě pomůže mechanická buněčná stimulace. Je tedy vhodná pro muže i ženy prakticky jakéhokoliv věku, kteří se chtějí zbavit celulitidy, uloženého tuku na problémových partiích či omezit začínající obličejové vrásky. 

Co se stane po ošetření?

Kožní buňky během ošetření začnou rychle reagovat na novou stimulaci a brzy dojde k přeměně celého vnitřního prostředí: síť kolagenových a elastinových vláken se přetvoří a zahustí, mimobuněčná tekutina bude lépe proudit, buněčné překážky změknou, znovu nastane přirozené odbourávání tuku a podpoří se mikrocirkulace krve i lymfy.

Řeč čísel: Po ošetření vzroste přirozená produkce kyseliny hyaluronové až o 80 %, lipolýza nebo-li odbourávání tuku se zvýší až o 70 % oproti původnímu stavu.

Kdy pocítím výsledky ošetření?

Příjemný pocit z rozzářené a hladké pokožky si odnášíte ihned po ošetření, ovšem plně viditelné výsledky jsou znatelné již po několika dnech od ošetření. Vždy záleží na individuálním zdraví pokožky a přání klientky/ta. 

Jak často je potřeba ošetření podstoupit?

Nejdříve je důležité kožní buňky nastartovat k činnosti, proto je ze začátku ideální častější a intenzivnější ošetření. Po nastartování revitalizace je ošetření dobré opakovat, ovšem ve větších intervalech. Každá pokožka je jiná, má svá specifika, proto Vám s četností ošetření rádi individuálně poradíme.

Je ošetření bolestivé?

Z ošetření nemusíte mít žádné obavy, je totiž neinvazivní, šetrné a provádí ho kvalifikovaný personál, který má v této oblasti mnohaleté zkušenosti. Ihned po ošetření pokožky většina klientek zaznamená proměnu své pokožky. Pokožka je rozzářená a příjemně hladká.

 

Rádi byste se objednali na ošetření nebo máte jakékoliv dotazy? Neváhejte nás kontaktovat na telefonním čísle +420 608 88 56 88 a sjednejte si nezávaznou konzultaci. Těšíme se na Vaši návštěvu!

Kosmetika

Kosmetické služby a kosmetika Ingrid Millet

kosmetika

Dovolujeme si Vám představit luxusní francouzskou kosmetiku z kaviáru a toho nejlepšího co příroda nabízí. Ingrid Millet – kosmetika, která již poněkolikáté dostala nejvyšší kosmetické ocenění. Dopřejte si luxus, nechte se rozmazlovat tím nejlepším co moře a příroda nabízí. Kaviár jako nejdůležitější složka pokožku revitalizuje, regeneruje a zároveň zpomaluje proces stárnutí.

Byli jsme první  distributoři kosmetiky Ingrid Millet do České republiky a můžeme Vám nabídnout nejširší výběr za nejlepší ceny! Přijďte a seznamte se s kosmetikou, která vymyslela a jako první začala používat a přidávat kaviár do kosmetických produktů. Přijďte si k nám nechat ošetřit, oživit, rozjasnit a vypnout pleť – naše proškolené kosmetičky Vám rády poradí s tím, co je pro Vás nejvhodnější a nejlepší!

→ Více informací

Dermatokosmetika

Přístrojová kosmetologie

Chemický peeling Renophase

Chemický peeling je velmi účinná metoda ovlivnění stavu pokožky. Používá se pro zmírnění projevu stárnutí pleti, vyhlazení a vypnutí pleti, pro léčbu akné a pigmentaci různého původu. Ošetření provádí zkušený dermatolog. Spočívá v aplikaci ovocných kyselin – nejčastěji kyseliny glykolové na ošetřovanou pokožku. Působením těchto kyselin se odloučí povrchové či hlubší vrstvy kůže. Následuje proces hojení, kdy se odloučené buňky kůže nahrazují novými. Pleť má po zhojení viditelně lepší obnovenou strukturu. Dochází k vyhlazení vrásek. Pleť je vyrovnaná, jemnější, hydratovaná a odstraňují se projevy akné a pigmentace.

Kadeřnictví

Vlasový styling, péče o vlasy

kadernictvi

 

 

Balejáž

Představujeme Vám techniku barvení – zesvětlování pramínků bez použití čepice, alobalu nebo fólie. Vlasy se nabarví a nechají se volně na vzduchu. Efekt je přirozenější a odrosty téměř neviditelné. Oproti melíru vytváří tato technika menší kontrast, a tudíž barva působí jako jeden celek s mírným přesvětlením jako v létě od slunce.

Přijďte poznat tajemství dokonalé rovnováhy mezi módou a stylem. Ovládněte s námi nadčasovou eleganci a dokažte být originální a krásná za každé situace.

Salon Visage de Paris Vám nabízí nadčasový styl značky L´Oréal Professionnel, přijďte si trochu pařížské elegance užít k nám.

V našem novém moderně zařízeném studiu pracujeme s nejpokročilejším kadeřnickým vybavením a výhradně s přípravky značky L´Oréal a Alterna. Samozřejmostí je individuální přístup ke každému klientovi a profesionální služby našich kadeřnic.

Svěřte své vlasy do rukou profesionálů. Nabízíme Vám nové trendy střihů a barev jak dámských, tak i pánských účesů.

→ Více informací

Permanentní make-up

Kosmetická metoda líčení

IMAGE_Permanent-Makeup-by-April

O permanentním make-upu

Permanentní make-up je označení pro kosmetickou metodu líčení, při které jde o mikroimplantaci přírodního pigmentu do horní vstvy pokožky za použití elektrického pigmentovacího přístroje.

Permanentní make-up se nejvíce využíá pro zvýraznění jemných rysů v obličeji, a to například: pro vyrovnání menších asymetrií v obličeji, při alergických reakcí na kosmetické příoravky, při vysoké citlivosti očí, při alopécii a pro zvýraznění rysů po chemoterapii…

Výhody permanentního make-upu:

 • přirozený vzhled
 • stále upravená tvář – i při sportu, v přírodě, u vody…
 • vhodné pro ženy, které nemají čas ani chuť se každodenně líčit

→ Více informací

Počítačová mezoterapie

Hydratace, výživa, zpevnění

mesolis_indication_3_280x280

Mezoterapií lze v dnešní době dosáhnout omlazení pokožky, jak na obličeji, tak i na krku, dekoltu, těle a také na hřbetu ruky. Princip mezoterapie spočívá v tvorbě kolagenu, v tvorbě nových buněk a zvýšené hydrataci pokožky, díky tomu dochází k vypnutí kůže a vyrovnání mimických vrásek, tento princip spočívá také v úspěšné léčbě celulitidy a strií. Pokud tedy toužíte po krásné a zdravé pokožce? Mezoterapie Vám to opravdu dokáže splnit. Protože krásná a zdravá pokožka = hydratace, výživa a zpevnění.

Mezoterapie je proces, kterým aplikujeme individuálně míchaný nebo už připravený koktejl do mezodermy v oblasti celého obličeje, vlasů, krku, dekoltu, ale také těla.

Počítačová mezoterapie

Počítačová mezoterapie je minimálně invazivní postup, při kterém se speciální léčivé roztoky aplikují do střední vrstvy kůže, do tzv. Mezodermy, tedy cca do hloubky 1-1,2 mm. Zákrok je velmi přesný a prakticky bezbolestný. Léčebné roztoky obsahují vysoké koncentrace vitaminů, aminokyselin a koenzymů. Tyto látky mají zásadní význam pro regeneraci. Pokud je pokožka vysušená a je třeba jí i vypnout malé vrásky, bývá tento roztok kombinován s kyselinou hyaluronovou. Kyselina hyaluronová je velmi důležitým prvkem kůže. Po ošetření je dosažená intenzivní hydratace a zpevnění reliéfu pokožky.

Speciální balíček omlazujícího ošetření počítačovou mezoterapií pouze v našem salonu krásy

Balíček obsahuje: 

 • odlíčení luxusní francouzskou kaviárovou kosmetikou Ingrid Millet
 • exfoliace (odstranění vrchní vrstvy pokožky – epidermis)
 • dezinfekce obličeje
 • počítačová  mezoterapie
 • pleťový koktejl dle typu pleti (obsahuje kyselinu hyaluronovou, minerály, vitamíny a enzymy potřebné k hluboké regeneraci pleti)
 • kaviárová maska
 • závěrečné sérum
 • krém

Celková cena balíčku 2 200 Kč.

00144l

 

Účinky mezoterapie:

 • omlazení pokožky
 • odstranění jemných a mimických vrásek
 • zmírnění jizev
 • odstranění akné a postakné
 • stimulování tvorby kolagenu
 • vysoká hydratace pokožky
 • lifting pokožky
 • zvýšení elasticity
 • srovnání pigmentace
 • odstranění červených jizev

00147l

 • příprava pleti na silné sluneční záření, také velmi vhodné pro kuřáky či osoby žijící ve smogu/stresovém prostředí
 • odstranění a regulace strií/celulitidy
 • vyživení, zpevnění pokožky
 • mezoterapie těla je  vhodná po porodu nebo po výrazném snížení váhy pro regulaci břicha

 

 

Ceník kosmetických služeb

 

Prodlužování vlasů

Micro Rings, Keratin

 

 • SEAMLESS1 – PRODLOUŽENÍ VLASŮ
 • RYCHLÁ, ŠETRNÁ A BEZPEČNÁ APLIKACE
 • Seamless1 je nejšetrnější a nejbezpečnější metoda prodlužování vlasů. Pomocí páskové metody dosáhneme požadovaný objem a délku vlasů v čase kratším než 35 minut.
 • NEJVYŠŠÍ KVALITA
  Pracujeme pouze s vlasy nejvyšší kvality. V nabídce máme opravdu širokou škálu přirozených a zajímavých trendových odstínů, díky čemu se umíme prizpůsobit vaší barvě vlasů
 • BEZ POŠKOZENÍ A CHEMIE
  Samotná aplikace Seamless1 je unikátní v tom, že vaše vlasy nijak nezatěžuje a nepoškozuje. Ombré a balayage look vytvoříme jednoduše už v průběhu několika minut. Díky páskové metodě bez odbarování vlasů či použití chemie vám vlasy prodloužíme a zahustíme bez poškození.
 • VÍC OBJEMU A MAXIMÁLNÍ PRODLOUŽENÍ
  Dodáme vašemu účesu větší objem, vysnívanou délku a zvýrazníme barvu vašich vlasů. Metodou Seamless1 vám zajistíme zdravé vlasy plné objemu. Na dotyk si spojů ani nevšimnete a jsou téměř neviditelné.
 • SPOKOJENÍ ZÁKAZNÍCI
  Na spokojenost našich zákazníků klademe velký důraz. Po prodloužení a zahuštění vlasů naší metodou se budete cítit krásně a sebevědomě. U nás jste na prvním místě vy a vaše vlasy

 

Jak probíhá prodlužování vlasů ve studiu Visage de Paris

Bezplatná a nezávazná osobní konzultace

 • Objednejte si termín nezávazné a bezplatné konzultace. Velice rádi Vám věnujeme čas a osobně probereme Vaši představu a možnosti prodloužení vlasů.
 • Přímo si vyberete vlasy a délku, která budou pro Vás nejvhodnější.
 • Pokud máme vlasy skladem, můžeme je okamžitě nasadit a odcházíte s dlouhými a hustšími vlasy.  Aplikace trvá cca 30-40h minut dle množství vlasů.
 • Pokud budeme vlasy objednávat, domluvíme konkrétní termín aplikace. Většinou vaše vlasy příjdou do 3 pracovních dní.
 • Po aplikaci následuje lehká kadeřnická úprava a styling.

          Užijte si krásné dlouhé vlasy!

Barvy Seamless1

Prodlužování vlasů metodou Micro Rings

metoda1

Prodlužování vlasů metodou Micro Rings je velmi oblíbené a šetrné pro vaše vlasy.  Micro Rings jsou malé měděné kroužky, které se nasadí na vaše prameny asi palec od kořínků vlasů a jsou ukončeny keratinem ve formě „I“.

Jak lze jednoduše odstranit pramen s Micro Rings? Kroužky se uvolňují pomocí kleští.

Barva kroužků je vybrána podle původní barvy vlasů k minimalizaci viditelných kloubů. Metoda Micro Rings je také vhodná pro jemnější vlasy.

Prodlužování vlasů metodou Keratin

metoda2

Prodlužování vlasů keratinem je velmi oblíbená metoda díky svým téměř neviditelným spojům. Prameny jsou zakončené keratinovými nehtíky ve tvaru „U“. Tyto prameny jsou poté nataveny tavícími kleštěmi cca půl centimetru od kořínků vlasů.

Jak pramen s keratinem jednoduše odstranit? Na spoj se nakape odstraňovač keratinu a pomocí kleští se keratin rozdrtí. Poté se na pramen přidá nový keratin a vlasy jsou znovu vhodné k prodloužování vlasů.

Metoda keratin však není vhodná pro jemné vlasy, mohly by se přetrhat.

 

Ceník prodlužování vlasů

Manikúra a pedikúra

Péče o ruce a chodidla

Manikúra

 

manikura-pedikura

Dopřejte sami sobě nebo Vašim blízkým příjemný relax a úžasný pocit krásných rukou!

Nechte se hýčkat, aby Vaše ruce konečně vypadaly přesně tak, jak jste po nich vždy toužili. Využijte služeb Visage de Paris a nehtové designérky, kvalita a design nehtů jsou pro nás předností.

Nabízíme Vám:

 • klasickou manikúru
 • francouzskou manikúru
 • modeláž a prodlužování nehtů
 • gelové nehty
 • gellak/shellak
 • p-shine
 • akrylové nehty
 • zdobení nehtů
 • thermo gel
 • parafínové zábaly s výživnou maskou

→ Více informací

Prodlužování řas

Péče o řasy a prodlužování řas

rasy

Při prodlužování řas  metodou řasa na řasu je přilepena vždy jedna syntetická řasa na jednu řasu vlastní. Tímto způsobem se uskuteční prodloužení řas, které nejen vypadá naprosto přirozeně, ale přirozeně se i chová. Takto prodloužené řasy jsou odolné vůči vodě, pocení, slzám i bazénovému chlóru.

Proč využíváme technologie JB Cosmetics? Firma JB Cosmetics vylepšila své syntetické řasy o mikropóry, které optimalizují spojení mezi vlastní a syntetickou řasou. Díky kombinaci unikátních řas a vysoce kvalitních lepidel zaručuje JB Cosmetics spojení, které vydrží po celou dobu životnosti řasy vlastní. Řasy zůstávají po celou dobu krásně černé, výrazné a lesklé.

→ Více informací

Masáže

Odpočinek pro vaše tělo

lymfaticka-masaz

Přijďte si k nám odpočinout, načerpat sílu a energii nebo uvolnit svaly! Je nepřeberné množství druhů masáží z celého světa, které se od sebe liší nejrůznějšími způsoby, ať už začneme od prostředí ve kterém je masáž prováděna, přes techniku provedení, pomůcky při masáži či masážní prostředky atd.

Jeden cíl ale mají všechny druhy masáží společný a tím je naprosté uvolnění pohybového ústrojí, odstranění únavy a zrelaxování organismu. Navštivte salon Visage de Paris, pohlaďte svou duši a hýčkejte své tělo.


→ Více informací

Depilace, LYCON a doplňkové služby

Depilace, doplňkové služby

depilace

Toužíte po krásně hladké pokožce? Chcete mít sametově hladké nohy, ruce či kteroukoli jinou část Vašeho těla? Ráda byste měla pokožku skutečně vláčnou, hebkou a dokonale zdravou?

Řešením je depilace v té nejvyšší kvalitě. V našem salónu Visage de Paris provádíme depilace velmi šetrným způsobem a s maximální účinností. Náš kosmetický salón realizuje depilace voskem ve špičkové kvalitě, které jsou Vaší cestou k sametově hebké pokožce, kráse, sebevědomí a duševní harmonii.

→ Více informací

Vizážistika a poradenství

Líčení, péče o pleť

Vizážistika

Poskytujeme poradenskou činnost, která umožňuje našim klientkám vylepšit jejich vzhled a péči o pleť.

Vizážistika velmi úzce souvisí s kosmetikou. Kosmetika jako činnost směřuje k tomu, co nejdéle udržet optimální vzhled a zpomalit stárnutí kůže na základě aplikace kosmetických přípravků a úkonů, vizážistika tento celkový vzhled zdokonaluje.

Nabízíme:

 • denní líčení
 • večerní líčení
 • slavnostní líčení
 • svatební líčení
 • proměny

Kromě kosmetiky Ingrid Millet líčíme také dekorativní kosmetikou M.A.C.

→ Více informací